Wynajem

Nasza wypożyczalnia aut osobowych, autolawet, busów i samochodów dostawczych oraz przyczep, to miejsce, którego oferta jest w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Bardzo chętnie współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami działającymi w wielu branżach. Doskonale rozumiemy, że tak szeroka gama klientów wymaga elastyczności oferty. Właśnie dlatego oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

 

Wynajem krótkoterminowy

Jest to świetna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują auta na kilka dni. Usługa świetnie sprawdza się zarówno w przypadku różnego rodzaju sytuacji awaryjnych, jak i zaplanowanych wyjazdów. Można z niej skorzystać np. gdy Państwa pojazd uległ uszkodzeniu lub niezbędny jest środek transportu do poruszania się po okolicy. W ramach tego typu umów udostępniamy pojazd na okres od jednego do trzydziestu dni. Zaletą takiego rozwiązania jest prostota obsługi oraz fakt, że nie trzeba uprzednio rezerwować pojazdu.

 

Wynajem długoterminowy

W przypadku osób lub firm, które potrzebują pojazdu na okres dłuższy niż miesiąc, doskonałą opcją jest wypożyczenie długoterminowe. Współpracując z naszą wypożyczalnią, można korzystać z auta nawet przez kilka lat. Zaletą tej formy współpracy jest fakt, że można zapewnić sobie pojazd na długi czas, nie ponosząc przy tym opłat związanych z serwisem naprawczym oraz kosztów eksploatacji. Opłata za korzystanie z pojazdu pobierana jest każdego miesiąca.

 

Ta opcja jest szczególnie korzystna dla firm, które często wymieniają flotę pojazdów, dzięki czemu posiadanie auta na własność jest dla nich niekorzystne. Dla tego typu klientów zaletą będzie również fakt, że koszty wynajmu samochodu można zaliczyć do kosztów przychodu przedsiębiorstwa.

 

Niezależnie od tego, którą opcję Państwo wybiorą

Zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy to usługa dająca dostęp do bezpiecznych, komfortowych samochodów osobowych, pojazdów dostawczych, autolatwet, busów czy przyczep. Każdy pojazd przechodzi częste przeglądy techniczne i jest zachowany w wysokim stanie technicznym oraz wizualnym. Korzystanie z nich jest komfortowe oraz bezproblemowe. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej wypożyczalni, oferującej swoje usługi dla klientów na terenie Zgorzelca, Bolesławca, Lubania, Żagania i w okolicach.