Auta osobowe

Na rynku motoryzacyjnym usługi świadczymy już od wielu lat, a naszą główną działalnością jest wynajem aut osobowych. Posiadamy swoje oddziały na obszarze Bolesławca, Lubania, Zgorzelca i Żagania. Dysponujemy flotą nowoczesnych i wygodnych samochodów idealnych na krótkie weekendowe wyjazdy, jak i dłuższe wakacyjne wycieczki.

Komfort i bezpieczeństwo
Posiadana flota to przede wszystkim bogato wyposażone auta osobowe z mocnym silnikiem, klimatyzacją, elektrycznymi szybami, zamkiem centralnym, komputerem pokładowym i wszelkimi systemami dbającymi o bezpieczeństwo na drodze. Duża pojemność bagażnika, a także pięcioro drzwi sprawiają, że pojazdami może wygodnie podróżować cała rodzina.

Tania eksploatacja
Producenci oferowanych samochodów pomyśleli przede wszystkim o funkcjonalności i ekonomii. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5.2 – 6.4 litra na 100 kilometrów, a niski poziom emisji spalin powoduje, że pojazdy są przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną flotą oraz szczegółowymi danymi poszczególnych pojazdów, a następnie do wybrania najodpowiedniejszego modelu dla swoich potrzeb.