Autolawety

Na polskim rynku motoryzacyjnym swoją działalność prowadzimy już od 2013 roku. Od dłuższego czasu w Bolesławcu i Zgorzelcu oferujemy wynajem autolawet. Jest to znakomita propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych punktów komisowych. Standardowym wyposażeniem oferowanych aut jest tempomat, centralny zamek oraz elektryczne szyby.

Funkcjonalne narzędzia
Jednym z podstawowych akcesoriów oferowanych przez nas pojazdów jest wyciągarka, która może się przydać w szczególności podczas transportowania samochodów powypadkowych, choć platforma o ładowności do 1,56 ton poradzi sobie także z przewozem innych środków transportu.

Wygoda użytkowania
Nasze biuro w Bolesławcu jest czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego jesteśmy przygotowani na najbardziej wymagających klientów oczekujących najwyższej jakości usługi wynajmu. Rekomendujemy wypożyczanie pojazdów na dłuższy okres, wówczas istnieje możliwość otrzymania korzystnych rabatów.

Posiadane samochody są w pełni sprawne i gotowe do realizacji stawianych przed nimi wyzwań, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wyboru najlepszego modelu.