Rezerwacja

Potrzebujesz pojazdu na kilka dni, a może na kilka miesięcy lub lat, ale nie chcesz inwestować środków w jego zakup? Dobrze trafiłeś, naszą specjalnością jest wynajem aut osobowych, dostawczych, a także busów i autolawet. Oferujemy duży wybór samochodów i przyczep różnych marek, by każdy zainteresowany mógł wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

Dysponujemy sprawną i niezawodną flotą, która umożliwia bezproblemową eksploatację. Zawieramy korzystne finansowo umowy dotyczące wynajmu, proponując ekonomiczne rozwiązania i dowolny okres dzierżawy. Umożliwiamy rezerwację wybranego pojazdu z danej klasy za pomocą prostego internetowego formularza. Staramy się możliwie uprościć formalności, byście mogli jak najszybciej usiąść za kierownicą i wyruszyć w drogę.

Wypożyczalnia aut w Bolesławcu

Siedziba naszej firmy mieści się w Bolesławcu, ale trafiają do nas klienci ze Zgorzelca, Lubania, Żagania i innych okolicznych miejscowości. Dostarczamy samochód lub przyczepę pod wskazane przez klienta miejsce, a także odbieramy je stamtąd po zakończeniu umowy.

Wypożyczenie samochodu osobowego czy dostawczego jest świetnym rozwiązaniem, kiedy szybko potrzebujesz pojazdu, a z różnych względów nie chcesz decydować się na kupno. Aut osobowych, busów i lawet z naszej wypożyczalni można używać zarówno do celów prywatnych, jak i firmowych, okazjonalnie oraz przez dłuższy okres czasu. Jeśli prowadzisz firmę kurierską, transportową albo dostawczą, może się okazać, że nasza oferta jest stworzona dla Ciebie.

Zalety wynajmu samochodu

Wypożyczenie auta pozwala szybko uzyskać potrzebny środek lokomocji. Inaczej niż w przypadku zakupu, zawsze możesz zmienić decyzję i przesiąść się po wygaśnięciu umowy na inny model. Możesz też użytkować pojazd tylko wtedy, kiedy jest ci potrzebny i nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z jego utrzymaniem.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni, gdzie czekają na Was samochody osobowe, dostawcze, busy i lawety. Wynajmujemy pojazdy na krótkie i długie terminy, zgodnie z życzeniem klienta.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.