Przyczepy

Nasze przedsiębiorstwo poza wynajmem samochodów osobowych, busów i autolawet oferuje także wypożyczanie przyczep. Prezentowane zaplecze posiada platformę o długości 9 metrów, co sprawia, że do jej obsługi nie są potrzebne dodatkowe uprawnienia.

Jakość wykonania

Przyczepa posiada 3 osie kół, dzięki czemu można nią transportować znaczne ciężary dochodzące nawet do 2,78 ton. Urządzenie zawiera pełne oświetlenie oraz odblaskowe elementy, a specjalne zabezpieczenia zapobiegają jego odłączeniu w czasie jazdy. Aby umożliwić unieruchomienie pojazdu na platformie, została ona wyposażona w otwory do pasów.

Szeroka oferta usług

Wypożyczalnia udostępnia lawety na okres od 1 dnia nawet do 1 roku. Przy wynajmie na dłuższy czas oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe, a standardowa kaucja wynosi 700 zł.

Jesteśmy przygotowani nawet na najbardziej wymagających klientów co do poziomu świadczonych usług, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą oraz do rezerwacji przyczepy za pomocą formularza internetowego.

Przyczepa Boro

na 2 auta, DMC: 3,5t., ładowność: 2.78m, długość: 9m, szerokość: 2.1m 

 • 1-2 dni

  150 PLN
 • 3-7 dni

  140 PLN
 • 8-14 dni

  125 PLN
 • 15-30 dni

  115 PLN
 • 1 miesiąc

  1900 PLN
 • 1 rok

  1000 PLN / msc

kaucja: 700 PLN

Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim sprzętem do przewożenia towaru, chętnie pomożemy. Oferujemy wynajem przyczep, które pozwolą bezpiecznie i bezproblemowo przetransportować każdy ładunek. Nasze lawety są wyposażone w pasy, oświetlenie i wszelkie zabezpieczenia, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Urządzenia odznaczają się dużą ładownością, a na platformie zmieszczą się nawet dwa auta.

 

Wypożyczalnia przyczep to miejsce dla tych, którzy potrzebują specjalistycznego sprzętu na krótszy bądź dłuższy termin. Oferujemy przejrzysty cennik i możliwość uprzedniej rezerwacji pojazdu. Działamy szybko, ograniczamy formalności do minimum i zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów.

 

Siedziba firmy mieści się w Bolesławcu, ale działamy też na terenie pobliskich miast Dolnego Śląska. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem nowoczesnej, sprawnej, łatwej w obsłudze przyczepy. Gwarantujemy wynajem solidnej lawety z trzema osiami kół, która przewiezie nawet kilkutonowy ciężar.