Wynajem auta na wyjazd zagraniczny

Wycieczka z rodziną lub przyjaciółmi, interesy albo konieczność załatwienia jakiejś pilnej sprawy skłaniają Cię do podróży poza terytorium Polski? Nie ma problemu, firma Rusincar oferuje wynajem auta na wyjazd zagraniczny. Oczywiście procedura tego typu wiąże się z podpisaniem stosownej umowy i uiszczeniem odpowiedniej opłaty. Ze względów bezpieczeństwa pracownik wypożyczalni musi wiedzieć, do jakiego kraju konkretnie się wybierasz. Ostateczna zgoda zależy od aktualnej sytuacji i danego przypadku.

Podróżowanie po krajach UE

Zachęcamy do wynajęcia samochodu w celu wyjazdu do krajów Unii Europejskiej. Wynika to z faktu, że na terenie wspólnoty uznawane są polskie ubezpieczenia. W razie jakiegokolwiek incydentu, masz zapewnioną ochronę, nasz pojazd również jest objęty opieką. Nie poniesiesz więc dodatkowych kosztów.

Nieważne, czy wybierasz się za granicę w celach rekreacyjnych, czy zawodowych, na jeden dzień, czy na kilka tygodni, czy potrzebujesz osobówki czy auta dostawczego. Wszelkie sprawy ustalimy indywidualnie, a nasz pracownik znajdzie optymalne rozwiązanie dla Twoich motoryzacyjnych potrzeb.

Wygodna i swobodna jazda

Wynajem auta na wyjazd zagraniczny to świetna opcja, jeśli chcesz podróżować w sposób niezależny od publicznych środków transportu i wybrać własną trasę oraz godziny jazdy. Samochód daje ogromne możliwości swobodnego poruszania się, gdziekolwiek zechcesz (oczywiście zgodnie z przeznaczeniem danego pojazdu).

Wynajmując auto, zyskujesz też pewność, że jest ono w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym komfortową podróż po zagranicznych drogach. Prawdopodobieństwo, że jakaś awaria zepsuje Ci wymarzony wyjazd jest bardzo nikłe. A w razie potrzeby otrzymasz stosowną pomoc wynikającą z ubezpieczenia.

Wypożyczalnia aut Rusincar z Bolesławca chętnie wynajmie Ci auto na wyjazd zagraniczny. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, celem ustalenia szczegółowych warunków usługi. Do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie i staramy się, żeby nasi klienci zawsze byli zadowoleni.