Wynajem długoterminowy

Dla klientów, którym zależy na dzierżawie pojazdu na okres dłuższy niż miesiąc, a nawet trwający kilka lat polecamy długoterminowy wynajem aut osobowych i samochodów dostawczych oraz busów. Od wynajmu krótkoterminowego różni się tym, że w umowie znajduje się określony maksymalny roczny przebieg pojazdu, po przekroczeniu którego należy uiścić dodatkowe opłaty. Co miesiąc klient płaci za jego użytkowanie, natomiast wszelkie koszty eksploatacji oraz serwisu naprawczego pokrywamy my.

Klienci indywidualni również mogą skorzystać z długoterminowego wypożyczenia auta osobowego. Wybór tej usługi polecamy, kiedy wolą nie zaprzątać sobie głowy ewentualnym serwisem samochodu czy też jego ubezpieczeniem oraz późniejszą sprzedażą. Niejednokrotnie sprawia ona problem, bo pojazdy szybko tracą na wartości z biegiem czasu użytkowania.

Wynajem a leasing samochodu

To, co jest dużą różnicą między wynajmem długoterminowym a leasingiem, to między innymi to, że auto nie staje się własnością klienta po wygaśnięciu umowy ani nie musi on wpłacić wkładu własnego przed jej podpisaniem. Dodatkowo, możemy ustalić z klientem dowolny czas trwania dzierżawy, co niewątpliwie jest wielką zaletą naszej usługi.

Dla kogo wynajem długoterminowy?

Do skorzystania z tej oferty szczególnie zachęcamy firmy, które muszą często wymieniać flotę i nie chcą nabywać pojazdów na własność. Mogą to być przedsiębiorstwa zatrudniające przedstawicieli handlowych, którzy do podróży po Polsce potrzebują solidnego auta osobowego, firmy transportowe poszukujące małych „dostawczaków”, a także busa do przewożenia towarów. Co więcej, wartość długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, busa oraz auta osobowego można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu przedsiębiorstwa, co jest jego niewątpliwą zaletą. Oprócz tego, dużą i w zasadzie podstawową korzyścią dla firm jest to, że tworząc swoją flotę od podstaw nie muszą jednorazowo wydawać dużych sum pieniędzy na zakup nowych pojazdów. Co więcej, nasze usługi są dla nich bardzo korzystne cenowo.