Wynajem krótkoterminowy

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się dni, w których niezbędny będzie nam dodatkowy pojazd, niezależnie od tego czy jest to niespodziewana sytuacja awaryjna czy zaplanowany wyjazd. Nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem aut osobowych i samochodów dostawczych, i oferuje pomoc w takich sytuacjach kiedy tylko będzie trzeba, ponieważ działamy całą dobę.

Świadczymy usługę krótkoterminowego wynajmu auta osobowego oraz oferujemy również usługę wynajmu busów. Ten typ usługi dotyczy wypożyczenia na okres od 1 do 30 dni. Wiążą się z tym znacznie bardziej uproszczone procedury niż w przypadku usługi długoterminowej. Nie trzeba rezerwować pojazdu z wyprzedzeniem, proces weryfikacji klienta jest znacznie krótszy oraz nie ma wyznaczonego minimalnego czasu trwania wypożyczenia

Szczegóły wynajmu krótkoterminowego

Znakomita flota, którą dysponujemy składa się z w pełni sprawnych pojazdów znanych i cenionych marek, wyposażonych w klimatyzację, elektryczne szyby i inne przydatne opcje. Co więcej, nasze pojazdy często poddawane są kontrolom technicznym oraz wymieniane na inne co 24 miesiące, by zapewnić naszym klientom jak najlepszy komfort oraz całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta bez problemu możemy dostarczyć wynajmowany samochód dostawczy lub auto osobowe pod wyznaczony adres.

Zalety wynajmu krótkoterminowego

Z usługi krótkoterminowej szczególnie warto skorzystać w nagłych sytuacjach, na przykład kiedy prywatny pojazd uległ uszkodzeniu lub wypadkowi. Samochód niezwykle przydaje się również podczas wyjazdów służbowych lub wakacyjnych, kiedy przebywa się w kraju lub w mieście, które nie jest miejscem zamieszkania i potrzebny jest środek transportu do swobodnego poruszania się po okolicy. Można również skorzystać z wynajmu busów jeśli pojawi się potrzeba przewiezienia jakichś przedmiotów czy towarów, które nie mieszczą się do zwykłego samochodu.

 

Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie jazdę bezpiecznymi, komfortowymi samochodami. Zarówno do tych, którzy posiadają prawo jazdy jak i do tych, którzy nie mają tego dokumentu. Istnieje bowiem możliwość zatrudnienia naszego doświadczonego kierowcy do prowadzenia wypożyczonego auta osobowego lub busa. Natomiast dla klientów, którzy nie mogą odebrać wybranego auta osobiście, wprowadziliśmy usługę dostarczenia go pod wybrany adres.