phone

Wynajem aut na czas przeprowadzki – wynajem busów

Strona główna

Blog

Wynajem aut na czas przeprowadzki – wynajem busów

Wynajem aut na czas przeprowadzki – wynajem busów

Przeprowadzka to nie lada przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba przewieźć tysiące rzeczy, o gabarytach małych i dużych, o różnej odporności na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Zazwyczaj prywatny samochód osobowy nie nadaje się do wymienionego celu, jest za mały i nieprzystosowany do transportowania tego rodzaju ładunków.

Sytuację może uratować krótkoterminowy wynajem auta dostawczego. Czy to dobre rozwiązanie?

Bezpieczny transport rzeczy

Wypożyczenie samochodu na czas przeprowadzki to świetny pomysł, umożliwia szybkie i bezpieczne przewiezienie ładunku z miejsca na miejsce. Auto można wynająć choćby na 1 dzień, a w razie potrzeby oczywiście na dłużej.

Proponowane ceny są bardzo atrakcyjne, zważywszy, że to raczej jednorazowa, doraźna inwestycja. Klient otrzymuje samochód do własnej dyspozycji i może z niego korzystać według potrzeb. Auta dostawcze odznaczają się dużą ładownością i pozwalają bezproblemowo przetransportować zarówno meble, jak i sprzęt AGD czy pudła z książkami.

Dostępne w naszej ofercie pojazdy zapewniają komfortową i płynną podróż, są wyposażone w klimatyzację, tempomat i wygodne fotele. Można w nich pokonać wiele kilometrów, bezpiecznie dostarczając ładunek pod nowy adres. Wynajęcie odpowiedniego samochodu do przeprowadzki to już połowa sukcesu.

Przewóz osób

W sytuacji, kiedy oprócz rzeczy trzeba też przewieźć grupę osób, dobrze jest zdecydować się na wypożyczenie busa. Zmieści się w nim spokojnie nawet 9 osób oraz bagaże. Oczywiście bus przyda się nie tylko podczas przeprowadzki, to idealny pojazd na wycieczki, wypady z rodziną czy znajomymi, wyjazdy okolicznościowe itp.

Podsumowując, krótkoterminowy wynajem auta dostawczego lub busa jest opłacalny, jeśli korzystamy z niego raz na jakiś czas, do zrealizowania konkretnych zadań, takich właśnie jak przeprowadzka. W przypadku częstszych podróży warto rozważyć wypożyczenie na dłuższy termin. Obydwie opcje są dostępne w naszej firmie Rusincar. Działamy na terenie Bolesławca, Zgorzelca, Żagania i Lubania.