Wynajem auta na firmę

Na wakacje, do użytku prywatnego, na szczególne okazje, takie jak ślub czy wieczór kawalerski – w tych i wielu podobnych sytuacjach wynajem auta odpowiadającego potrzebom nikogo nie dziwi. Z kolei pozyskanie w ten sposób niezbędnego podmiotu do firmowej floty wciąż potrafi zaskoczyć. Właściwie nie wiedząc czemu, gdyż jest to rozwiązanie wygodne, ekonomiczne, a także gwarantujące oszczędność czasu.

Nowoczesne rozwiązanie dla każdego

Coraz więcej wypożyczalni stara się uelastyczniać ofertę, by sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów. Co więcej, kierują ją nie tylko do wielkich firm, w których wynajem auta to stała praktyka, ale również do małych przedsiębiorstw, które coraz chętniej decydują się na to rozwiązanie.

Solidny pakiet korzyści

Stały czynsz i możliwość wliczenia go w koszty prowadzenia działalności, brak ograniczeń zdolności kredytowej, a także zapewnienie przez wypożyczalnię ubezpieczeń niezbędnych w przypadku awarii czy stłuczki – to tylko część korzyści, jakie gwarantuje wynajem auta na firmę.

Zwłaszcza w przypadku umów długoterminowych odczuwa się różnice. Firmy wynajmującej nie dotyczą bowiem przeglądy okresowe, wymiany opon czy serwisowanie auta. Często też wymiana uszkodzonych podzespołów finansowana jest przez wypożyczalnię. Kwestie te zawsze szczegółowo reguluje umowa.