Naprawa hamulców

Każdy kierowca ma obowiązek dbania o układ hamulcowy swojego pojazdu. Nic w tym dziwnego – prawidłowo działające hamulce to podstawa jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy. Skracają one bowiem drogę hamowania i umożliwiają szybsze reagowanie kiedy pojawia się zagrożenie na drodze. Potrafią ocalić życie zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Układ hamulcowy składa się z zacisków, pomp, tarczy, przewodów oraz klocków – każdy z tych elementów musi być w nienagannym stanie, żeby cały układ mógł sprawnie działać. Ich żywotność jest zależna od wielu czynników, m.in. stylu jazdy kierowcy (jazda miejska przyspiesza ich zużycie!) czy eksploatacji samochodu. Powinno się je regularnie wymieniać, co 30 do 40 tysięcy przejechanych kilometrów. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Nasi mechanicy ocenią aktualny stan Państwa układu hamulcowego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wykonujemy fachową diagnozę i wymianę klocków hamulcowych, tarcz oraz płynu hamulcowego. Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, którzy sumiennie i skrupulatnie podchodzą do każdego zlecenia.

Chcąc przekazać samochód w pełni bezpieczny i gotowy do dalszej jazdy dbamy o każdy szczegół – cały proces serwisu układu hamulcowego przebiega w pełnym skupieniu i zaangażowaniu, jednocześnie trzymając się krótkiego czasu jego realizacji.

 

Skontaktuj się z nami i umów wizytę.