Flota

Nasza firma działa na rynku od 2013 roku, oferując wynajem aut różnego typu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać różnorodne potrzeby poszczególnych klientów oraz dostosować się do ich oczekiwań.

 

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom obsługi na jak najwyższym poziomie. Właśnie dlatego nasza oferta jest elastyczna i umożliwia wynajem samochodu zarówno na kilka dni, jak i tygodni, cały miesięcy miesiąc lub nawet kilka lat. Im dłuższy okres wynajmu, tym cena za każdy dzień lub miesiąc jest niższa.

 

Różnorodna flota, dostosowana do rozmaitych potrzeb

Naszym atutem jest możliwość sprostania różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo samochodu do transportu, który usprawni łańcuch dostaw Państwa firmy, busa 9-cio osobowego, lawety do przewozu pojazdów czy osobówki, idealnej do poruszania się po mieście i poza nim, w naszej ofercie z pewnością znajdzie się coś, co Państwa zainteresuje.

 

Wynajem samochodów osobowych to bardzo popularna usługa. Dzięki niej można zapewnić sobie pojazd np. podczas wizyty w obcym mieście lub środek transportu na czas wycieczki. Oferujemy auta znanych i cenionych producentów, takich jak Volkswagen czy Opel.

 

Wynajem aut dostawczych to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich firm. Usługa pozwala np. odciążyć firmę w sytuacji, gdy w branży panuje wzmożony ruch i zachodzi potrzeba wzmożenia liczby dostaw. W wielu przypadkach jest to znakomita alternatywa dla zakupu pojazdu.

 

Nasze autolawety to idealna opcja zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Korzystają z nich małe punkty komisowe, warsztaty nieposiadające własnych pojazdów tego typu, a także innego typu firmy. Jest to również świetna opcja dla klientów, którzy planują zakup pojazdu, który wymaga przewiezienia lawetą.

 

Oferujemy także wynajem przyczep. W naszej flocie znajduje się dziewięciometrowa platforma z trzema osiami kół. Dzięki niej można transportować ciężary do 2,78 tony.

 

Niezawodne pojazdy

Doskonale rozumiemy, że na zadowolenie naszych klientów największy wpływ ma komfort związany z korzystaniem z naszych pojazdów. Właśnie dlatego, wszystkie auta, zarówno samochody dostawcze, przyczepy, lawety, busy 9-cio osobowe, jak i samochody osobowe są utrzymane w świetnym stanie. Nasze pojazdy przechodzą częste przeglądy techniczne i przez cały czas są w dobrym stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Oferujemy pojazdy tylko znanych i cenionych marek np. Volkswagen czy Opel. Dzięki temu korzystanie z nich jest przyjemne i bezproblemowe.

 

Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższy poziom wygody, zapewniamy obsługę 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Swoje usługi świadczymy na terenie miast, takich jak Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec czy Żagań.